Střešní montáže

Jedno z odvětví na které se specializujeme je konstrukce a rekonstrukce střešních krytin. Montáže střešní krytin se dnes nejčastěji provádí z plechu (plechové materiály mající dlouho živitnost) dále pak pokládka střešních tašek (používáme pouze nejkvalitnější materiály, abychom mohli garantovat dlouhodobou trvanlivost), případně kombinace jednotlivých prvků na přání zákazníka nebo dle konkrétních podmínek v lokalitě (dbáme i na estetičnost a propojení s okolním vzhledem).

Do prováděných střešních úprav nabízíme i montáže střešních a půdních oken. Velkou pozornost věnujeme i montáži okapů a okapních systémů, jelikož střecha bez správně provedeného okapního systému dnes prakticky nemá význam, taktéž při montáži střech uvažujeme i konkrétní klimatické a lokální podmínky na které střechy upravujeme a zajištujeme tak maximální možnou bezpečnost proti sesuvů mokrých sněhových vrstev.

Hledáte-li elegantní způsob rekonstrukce střechy, opravu střešní krytiny, výměny a montáže střešních oken, úpravu okapů, rekonstrukci střešní pokládky na zahradních altánech a jiných budov, případně výměnu střešní krytiny na Vašem rodinném domě, neváhejte a kontaktujte nás. Dáváme přednost kvalitě provedení před nestabilní rychloúpravou či jinak uspěchaným opravám.

Nejste-li si jisti, co přesně Vaše střecha potřebuje, zavolejte nám a mi Vám rádi poradíme. Neboť samozřejmostí je posouzení aktuálního stavu střechy, kvality pokládky sřešní krytiny, stav a využití střešních oken dále okapů atp. Po posouzení stavu Vám vypracujeme nabídku v různých variantách vždy s ohledem na největší životnost střechy a použitého materiálu. Po schválení dopravíme materiál na místo a provedeme veškeré sjednané práce - montáž střechy, její izolaci, zateplení půdního prostoru, pokládku tašek, umístění oken, okapů. Naše práce končí ve chvíli, kdy je střecha zcela kompletní a jsme připraveni na finální předání projektu. Od projektu Vám předáme stavební plán, případně i kopii stavebního deníku. Nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost.

Chcete-li znát konkrétní možnosti a cenovou nabídku pro Váš projekt, kontaktujte nás...